| Модель | GC1200W 24 C 23 |
|---|---|
| Теплова потужність | 24 кВт |
| Потужність в режимі ГВП | 24 кВт |
| ККД | 109 % |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
Конденсаційний газовий котел BOSCH Condens GC1200W це сучасна економна опалювальна техніка. Встановивши такий котел Ви маєте змогу отримати конденсаційну техніку за помірну ціну. Опалювальна площа котла становить до 240 м2., потужність нагріву горячої води 24 кВт. Можливість встановити погодну автоматику та автоматику керування через систему інтернет. Телефон для замовлення 099-66-48-654

Контактные номера нашего магазина +38(097) 153-77-01 +38(099)664-86-54.
Купить конденсационный котел для отопления condens 2500w bosch обращайтесь в магазин отопительной техники "Теплосервис"
Мы находимся по адресу: г. Харьков проспект Московский 124/7.
Лучшая европейская техника Herz, Zilmet, Junkers с большими скидками.
г.Харьков,пр-т Московский 124/7
График работы:
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб. 10:00-14:00 Вс. Выходной